Bezoek Eye filmmuseum bij James Bond club Nederland

Bezoek Eye Filmmuseum James Bond Club Nederland

Een gelukkig moment op vrijdag de 13e

Niet iedereen was erbij maar vrijdag eind van de middag waren 15 personen van onze club in de gelegenheid om deel te nemen aan een historisch moment. Op deze dag werd de geboortedag (14/10/1927)van Roger Moore herdacht in filmmuseum Eye te Amsterdam. We mochten genieten van "goud van oud" met de film The Spy Who Loved Me. Maar dit keer wel in 4K. Naast mooie fragmenten van eerdere films door Roger, werd het beeld met een dermate mooie scherpte gepresenteerd dat het toch weer uniek leek. Ook de rode loper ontbrak niet en de "echte bonds" konden op de foto met de juiste achtergrond. Helaas een film zonder deelname van een Aston maar desalniettemin smaakte het dinner erna prima.