Verstappen: ’Het gaat ineens wel heel gemakkelijk’

Verstappen: ’Het gaat ineens wel heel gemakkelijk’

Verstappen-SpecialeAMSpielberg

SPIELBERG - Duizenden Nederlandse fans kijken komend weekeinde uit naar de thuiswedstrijd van Red Bull Racing op de Ring in het Oostenrijkse Spielberg.

Max Verstappen vreest dat hij zijn suppoters geen zege kan schenken. „Het circuit mag dan de naam van ons team hebben, het levert helaas niet de voordelen op die we met onze wagens wel in Boedapest en Singapore kunnen pakken. Een podiumplaats moet kunnen, maar winnen is hier een ander verhaal. Dan zal het heel erg mee moeten zitten.”

De voordelen zitten ’m volgens Verstappen daarom vooral buiten de baan: „Ik merk dat bepaalde zaken ineens wel heel gemakkelijk worden geregeld. Verder vind ik het hier enorm leuk vanwege de Nederlanders. Al dat oranje op de tribunes is gewoon mooi om te zien. Ik ga er niet harder door rijden, maar het maakt de race wel specialer.”